Scoala Gimnaziala nr.129

Drapelul si Imnul Scolii Gimnaziale Nr. 129 Bucuresti. Scolii noastre este foarte importanta, deoarece ea ne reprezinta pe noi si pe dascalii nostri si de aceea pe ea au fost inscriptionate o carte, o ghitara si un computer. Simbolizeaza ochii inocenti ai nostri, ai copiilor, ce se oglindesc in cerul senin al patriei in speranta unui viitor care sa dea fiecaruia ce merita. IMNUL Scolii Gimnaziale Nr. 129 Bucuresti. ZORII UNEI LUMI NOI. Refren 129., Scoala draga, scoala draga. Galerie Sc. 129.

OVERVIEW

This web site scoala129ef.ro currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have audited two pages inside the website scoala129ef.ro and found one website linking to scoala129ef.ro.

SCOALA129EF.RO RANKINGS

This web site scoala129ef.ro has seen alternating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for scoala129ef.ro

Traffic ranking (by month) for scoala129ef.ro

Traffic ranking by day of the week for scoala129ef.ro

WHAT DOES SCOALA129EF.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala129ef.ro Mobile Screenshot of scoala129ef.ro Tablet Screenshot of scoala129ef.ro

SCOALA129EF.RO HOST

Our web crawlers identified that a single root page on scoala129ef.ro took eight hundred and twelve milliseconds to download. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
86.35.15.216

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I found that this domain is utilizing the Apache/2.2.24 (Unix) mod_ssl/2.2.24 OpenSSL/1.0.0-fips DAV/2 PHP/5.2.13 os.

Scoala Gimnaziala nr.129

DESCRIPTION

CONTENT

This web site scoala129ef.ro states the following, "Drapelul si Imnul Scolii Gimnaziale Nr." Our analyzers noticed that the webpage also stated " Scolii noastre este foarte importanta, deoarece ea ne reprezinta pe noi si pe dascalii nostri si de aceea pe ea au fost inscriptionate o carte, o ghitara si un computer." The Website also said " Simbolizeaza ochii inocenti ai nostri, ai copiilor, ce se oglindesc in cerul senin al patriei in speranta unui viitor care sa dea fiecaruia ce merita. , Scoala draga, scoala draga."

SIMILAR WEB SITES

Scoala Gimnazială Herăstrău

Programe şi proiecte in derulare. Şi câte şi câte lucruri care m-au înfiorat şi m-au bucurat! Pe toate le-am văzut. Totuşi nici unul nu m-a mişcat aşa de mult, ca locul unde odată era şcoala! CENTRUL DE EXCELENTA IN MATEMATICA.

350coala Gimnazial259 Nr. 131, Bucuresti

Rezultate Evaluare Nationala cls a VIII-a inainte de contestatii. Imagini sali de clasa pregatitoare.

Şcoala Gimnazială Nr. 134

4A Sector 5, Bcuresti Tel. Metodologia de organizare şi desfăşurare Calendarul de administrare a Evaluării Naţionale la finalul claselor a II-a, a IV-a şi a VI-a la finalul anului şcolar 2013 - 2014. 4 A, Sector 5.

SCOALA 136 - Prelungirea Ferentari

Scoala Europeana,o scoala a creativitatii - proiect de educatie non-formala derulat de Asociatia Komunitas la Scoala 136. Tuesday, June 30, 2009. Pentru Elena Radu, mediator scolar la Scoala 136, fara de care nu am fi facut mare lucru. ea este omul de baza in scoala si omul care are cea mai mare daruire pentru copii si pentru meseria ei! Doamna Gina ne-a ajutat si dansa foarte mult, de fiecare data cand a lipsit Elena. Dar am trecut peste toate! Bogdan de la info - care.